wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

System 87sp. z o.o.
 http://system87.pl

Dział handlowy: 
tel. +48 574 870 087
email: biuro@system87.pl

Serwis i wsparcie techniczne:        tel.+48 574 878 587                    email: serwis@system87.pl

Księgowość:

email: ksiegowosc@system87.pl 

Kontakt

Fotowoltaika 

Jinko Solar należy do największych na świecie producentów modułów i komponentów fotowoltaicznych a w 2022 osiągnęła pozycję pod względem sprzedaży modułów fotowoltaicznych. Producent sprzedaje swoje produkty w ponad 160 krajach na całym świecie. W Polsce bardzo szybko zyskały szeroką rzeszę zwolenników, głównie dzięki przystępnej cenie i wysokiej sprawności.  Zaczynali w 2006 roku od produkcji wafli krzemowych. 

Od 2014 roku Jinko znajduje się wśród laureatów wyłonionych przez instytut PVEL podczas prestiżowych testów branżowych. Firma została doceniona i wyróżniona za  wyjątkową jakością produktów, za co otrzymała niejednokrotnie tytuł w kategorii Top Performer. W zeszłym roku panele solarne tego chińskiego producenta otrzymały nagrodę wyróżniającą w kategorii: 

  • cykli termicznych (rozgrzewania do 85⁰C i chłodzenia do -40⁰C);
  • pracy w warunkach wysokiej wilgotności i temperaturze;
  • odporności na efekt degradacji wywołanej indukowanym napięciem (PID)
  • przewidywalności uzysków.

Moduły fotowoltaiczne.

Falownik.

Słów kilka o podzespołach naszych instalacji.

Jinko Solar 470 czarna rama model JKM470M-7RL3

Jinko Solar 465 srebrna rama model JKM470M-7RL3

Kliknij i pobierz kartę charakterystyki

Kliknij i pobierz kartę charakterystyki

Huawei Sun 2000 2-10 KTL-M1-HC Wifi

Huawei wykorzystując ponad 30. letnie doświadczenie z cyfrowych technologii informatycznych, oferuje wiodące, inteligentne rozwiązania fotowoltaiczne. Huawei łącząc technologie ICT z fotowoltaiką, integrację rozwiązań opartych o Cloud i sztucznę inteligencję (AI) optymalizuje proces wytwarzania energii elektrycznej. Dzięki rozwiązaniom Huawei Smart O&M fotowoltaika jest bardziej wydajna, bezpieczna i niezawodna. Inteligentne funkcje obsługi, utrzymania oraz wsparcia sieci elektroenergetycznej sprawią, że fotowoltaika stanie się głównym źródłem energii. Huawei dla użytkowników indywidualnych i komercyjnych wprowadził zaawansowane rozwiązania, oparte o koncepcję „Optymlany koszt energii i aktywne bezpieczeństwo”, którego celem jest zwiększona efektywność wykorzystania energii słonecznej. Huawei, poprzez swoje rozwiązania pomaga zasilić miliony gospodarstw domowych oraz setki branż na całym świecie. Huawei nieustannie wprowadza innowacje umożliwiające wykorzystanie energii odnawialnej, żeby wzmocnić każdego człowieka, dom i organizację.
 
 

Kliknij i pobierz kartę charakterystyki

Huawei Sun 2000 12,15,17,20 KTL-M2-HC 

Huawei Sun 2000 30,36,40 KTL-M3-HC 

Kliknij i pobierz kartę charakterystyki

Kliknij i pobierz kartę charakterystyki