Strona Główna

08 marca 2023
Dzień Kobiet to tradycja bardzo ważna w polskiej kulturze. Szczególną popularnością 8 marca cieszyła się w okresie PRL-u, chociaż początki tego święta sięgają 1910 roku, kiedy to zaczęto obchodzić je
03 marca 2023
Zanim powstała nasza oficjalna strona internetowa, pierwsze kroki jako promowanie naszych instalacji zaczęliśmy od założenia oficjalnego konta System87 na najpopularniejszym serwisie społecznościowym czyli facebook. Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego

Galeria

Przejdź do Galerii, aby zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji

https://www.facebook.com/fotowoltaikaS87

Kontakt

System 87sp. z o.o.
 http://system87.pl

Dział handlowy: 
tel. +48 574 870 087
email: biuro@system87.pl

Serwis i wsparcie techniczne:        tel.+48 574 878 587                    email: serwis@system87.pl

Księgowość:

email: ksiegowosc@system87.pl 

Napisz do nas

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

O nas

 

Jesteśmy nowoczesną firmą, która stawia na pewne i sprawdzone rozwiązania. Na wszystkich etapach priorytetem jest dla nas najwyższa jakość oraz odpowiedzialność. 

Weryfikujemy wszystkich naszych dostawców i współpracujemy tylko z najlepszymi, które zapewniają najlepsze parametry techniczne i najlepszą ochronę gwarancyjną. 

Kluczowym filarem naszej działalności jest fotowoltaika. To od niej wszystko się zaczęło... Dziś zajmujemy się już nie tylko instalacjami fotowoltaicznymi. System87 ma już w ofercie pompy ciepła, magazyny energii, i stacje ładowania pojazdów. Pełna oferta dostępna w budowanym sklepie internetowym. 

                                                             Chcesz poznać nas bliżej? śledź nasz profil na fb